Mustkunstnik

15 aastat kogemust. Üle 900 esinemise. 9 väljamüüdud sooloetendust. Enam kui 80 000 inimest, kelle eludes on veidi rohkem maagiat.

Jänesed kübarast, tuvid varrukast, siidrätid ja suured kastid ei paku inimestele enam põnevust. Rahvas on väsinud klassikalisest mustkunstist ning soovib kogeda midagi uut ja kaasaegset.

Siinkohal tuleb mängu psühholoogiline mustkunst ehk mentalism, mis pakub meelierutavat, humoorikat ja kaasaegset meelelahutust tänapäeva publikule. Unikaalne esinemisstiil ning suur lavakogemus on teinud Kevinski üheks ainulaadsemaks ja nõutumaks mustkunstnikuks Eestis.

Kingi oma inimestele kustumatu elamus ja telli oma üritusele mustkunstnik Kevinski! Küsi pakkumist, saates meil aadressile 

 

Kliendid

 

Mida teised ütlevad

“Kevinski etteaste oli ülimenukas. Kiideti tema professionaalsust, oskust inimestega suhelda ning etteaste uudsust. Parim muidugi, et suutsid publiku hulgast just ettevõtte juhi üles leida ja talle ikka tõsise närvikõdi teha. Braavo!” – Ria Värsi, OÜ Brytta

Õigele mustkunstnikule kohaselt oli laval minimaalselt abivahendeid ja maksimaalselt maagiat. Trikid toimusid pigem inimeste meeltes manipuleerides. Oled väga hea inimestetundja ja vahetu suhtleja! Maagiat ja muljeid jätkus arutlemiseks terveks õhtuks.” – Piret Pais, Advokaadibüroo Triniti

“Sinu esinemisest: sa olid improviseeriv, täpne, ootamatu ning originaalne. Olid tore ja kompleksivaba suhtleja ning suutsid väga täpselt jälgida publiku reaktsiooni.” – Rait Roosve, Eesti Pank

 

Erinevad programmid

  • Suurüritused – Galaõhtud, vastuvõtud ja kõiksugused suurejoonelised üritused vajavad täiuslikkuseni lihvitud ja kaasahaaravat meelelahutust. Müstiliselt paeluv, kergelt teaduslik ja oma olemuselt sügav etteaste on justkui poeetiline ulmefilm, kus piir tegelikkuse ja kujutlema vahel muutub häguseks. Vaatajad lahkuvad liigutava kogemuse ja “kõik on võimalik” tundega, mis jääb neid saatma terveks õhtuks.
  • Firmapeod – Etteaste sobib ideaalselt nii pidulikumale vastuvõtule meeleolu looma kui ka suvepäevadele publikut lõbustama. Kaasates võimalikult palju inimesi, on see humoorikas, vahetu ning palju kõneainet tekitav programm nii suurepärane valik üritusel “jää lõhkumiseks” kui ka üllatuseks õhtu teises pooles. Etteastes on võimalik kaasata ettevõtte nime, logo või teisi detaile.
  • Pulmad – Muinasjutulises õhkkonnas läbiviidav etteaste sisaldab maitsekat huumorit ja esmaklassilist repertuaarivalikut. Programmi kaasatakse ka pulmakülalised ning soovi korral demonstreerib mustkunstnik nähtamatut sidet pruudi ja peigmehe vahel.
  • Tähtpäevad – Olgu tegu juubeli, sünnipäeva või mõne muu erilise koosviibimisega, meelelahutus on iga peo lahutamatu osa. Murdes jää inimeste vahel ja pakkudes kõneainet terveks õhtuks, on mustkunst suurepärane viis muuta oma pidu maagiliselt meeldejäävaks. Etteaste on vahetu, lõbus ja sellesse kaasatakse ka külalised.
  • Lähikontakt – Seltskonnast seltskonda liikuv mustkunstnik tekitab peoliste seas elevust ning loob õhtusse salapära. Külalised kogevad otse oma silme all uskumatuid illusioone ning näevad aastaid treenitud käteosavust. Sobib ka lavaetteaste lisana.
  • Eriprojektid – Sul on idee, mis jääb väljapoole tavapiire? Soovid ellu viia midagi erakordset? Võta ühendust ja muudame võimatu võimalikuks!

*Kõik programmid kohandatakse vastavalt publikule, et pakkuda põnevust igale pealtvaatajale. Tasu sõltub ürituse laadist, publiku suurusest, asukohast, esinemise vormist ja kestusest. Kevinski esineb nii eesti kui ka inglise keeles.

Anna oma inimestele võimalus kogeda midagi unustamatut! Küsi pakkumist, saates meil aadressile