Artist

“The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and science.”
– Albert Einstein

Kevinski on artist, keda ei saa selgelt liigitada ühtegi kategooriasse. Sidudes omavahel kokku mustkunsti, meisterliku esinemisoskuse ja inimpsühholoogia, on ta loonud unikaalse kunstivormi, mis pakub meelierutavat, humoorikat ja kaasaegset meelelahutust tänapäeva publikule.

Omades üle 15 aasta pikkust kogemust mustkunstnikuna, on ta tänaseks andnud kokku üle 1000 etteaste, mille käigus on tema maagiat näinud rohkem kui 100 000 inimest. Alates klientidest nagu Coca-Cola, Hilton ja Ericsson kuni juhuslike inimesteni tänaval. Lisaks kodumaale on ta pakkunud kvaliteetset meelelahutust ka Lätis, Leedus, Soomes, Inglismaal ja Austraalias. Astunud ülesse erinevates telesaadetes, andnud avaliku esinemise ja elamuste loomise alaseid loenguid ning koolitusi ja teinud koostööd artistidega nagu Tommy Cash, Tanel Padar, Winny Puhh, Terminaator ja Getter Jaani.

Mustkunstnik Kevinski eksperimentide abil leiavad vastuse küsimused nagu: kas on võimalik omandada näiliselt üliinimlikke võimeid, kasutades selleks erinevaid psühholoogilisi tehnikaid – näiteks lugeda mõtteid, istutada kellegi pähe ideid või ennustada mineviku mustrite põhjal tulevikku?

Tema väljamüüdud šoki-mustkunsti sooloetendus “UKS” lavastus Cabaret Rhizome’is 2013. aasta oktoobris ja novembris üheksaks müstiliseks õhtuks. Unikaalne esinemisstiil ning suur lavakogemus on teinud temast ühe ainulaadsema ja nõutuma mustkunstniku Eestis.

Kui soovite muuta oma üritust mustkunstnik Kevinski abil meeldejäävamaks ja maagilisemaks, siis palun saatke meil aadressil

Erinevate programmidega saate tutvuda siit.

Etendus Abracadabra

“A dream you can experience with your eyes wide open.”
– Kevinski 

Kui muinasjutuline antiigi- ja kingitustepood päevaks uksed sulgeb, ärkab ellu salapärane teatrisaal, et luua aeg ja ruum maagilisele spektaaklile. Piir reaalsuse ja illusiooni vahel muutub häguseks, kui asjad ilmuvad eikusagilt, hõljuvad õhus ja haihtuvad sama kiirelt, kui nad tekkisid. Uskumatud eksperimendid mõtete lugemises, hüpnoosis ja ennustamise kunstis taas-defineerivad inimvõimete piirid.

Tegu on erakordse maagilise teatriga kogu maailmas, mille intiimses saalis on vaid kümme istekohta. Kaotades ära kujutletava piiri pealtvaataja ja esineja vahel on publik täielikult kaasatud toimuvasse. See on koht, mis neelab kõik su tajud endasse, et viia sind rännakule paika, mida ei saa sõnadesse panna.

Osta pilet etendusele siit, või avasta Kevinski loodud maagilist antiigi- ja kingitustepoodi Wonders & Wonders.

Kirjutised

“Who looks outside deams, who looks inside awakens.”
– Carl Jung 

Kevinski uurimused, kirjutised ja kogemused. Jutuks tulevad reaalsuse olemus, inimvõimekus, kunst ja tehnoloogia.

Ühendades idamaade tarkused lääneliku teaduspõhise meetodiga, proovime leida vastuse küsimusele: kuidas elada nii, et meie päevades oleks rohkem õnne, rõõmu ja rahulolu. Avastame meetodeid, kuidas arendada iseendas teadlikkust, et hakata seeläbi oma reaalsust looma.

Maailmas positiivse muutuse esile kutsumiseks peame alustama iseendast. Ma loodan, et saan anda oma panuse jätkusuutliku, inimliku ja teadliku tuleviku kujundamisel. See virtuaalne päevik on pühendatud kõigile nendele, kes ei lepi vähemaga kui see, mis nad saavad olla, luua, jagada ja anda.

Sisene jäneseurgu siit.