Abracadabra

Kui muinasjutuline antiigi- ja kingitustepood päevaks uksed sulgeb, ärkab ellu salapärane teatrisaal, et luua aeg ja ruum maagilisele spektaaklile.

Mustkunstnik Kevinski kaua oodatud sooloetendus näitab, miks mõned müsteeriumid ei ole lahendamiseks loodud. Õhtu täis imesid on see kogemus, mis jääb meelde terveks eluks.

Kõik 69 etendust olid viimse kohani välja müüdud.

Kevinski
Abracadabra on unenägu, mida saad kogeda silmad pärani avatuna.

Piir reaalsuse ja illusiooni vahel muutub häguseks, kui asjad ilmuvad eikusagilt, hõljuvad õhus ja haihtuvad sama kiirelt, kui nad tekkisid. Uskumatud eksperimendid mõtete lugemises, hüpnoosis ja ennustamise kunstis taas-defineerivad inimvõimed.

Tegu on erakordse maagilise teatriga kogu maailmas, mille intiimses saalis on vaid neliteist istekohta. Kaotades ära kujuteldava piiri pealtvaataja ja esineja vahel on publik täielikult kaasatud toimuvasse. See on koht, mis neelab kõik su tajud endasse, et viia sind paika, mida ei saa sõnadesse panna.

Teejuhiks kaasaegne müstik Kevinski, kes omab üle 15 aasta pikkust kogemust mustkunstnikuna ja on andnud kokku üle tuhande etteaste siin ja teiselpool vett. Kodumaa üks omapärasem ja nõutuim mustkunstnik on üle pika aja tagasi avalikel lavalaudadel, et tuua sinuni etendus Abracadabra.

Interaktiivne lavastus kestab orienteeruvalt 1 tund ja 30 minutit ning on ilma vaheajata. Ei ole sobilik alla 16 aastastele. Esitakse eesti keeles, kui ei ole märgitud teisiti. Toimub antiigi- ja kingitustepoes Wonders & Wonders aadressil Pikk 9, III korrus. Pileti hind 34€.

Rambivalguses teater

Küünavalgesse teatrisaali sisenedes rändad justkui ajas tagasi otse romantilisse barokiajastu Prantsusmaale, mis on ühtseks kokku sulanud võluva Idamaade müstikaga.

Publikut ümbritevad peeglid loovad pealtvaatajais lõpmatuse taju. Seinu ehivad eksootilised maskid ja eklektilised esemed möödunud aegadest kaunistavad ruumi koos lopsakate taimedega. 

Wonders & Wonders asub Tallinna Vanalinnas aadressil Pikk 9, III korrusel otse Raekoja platsi kõrval.

Mängukava

Tulevased seansid puuduvad

Jälgi Kevinskit Instagramis ja Facebookis, kui soovid infot järgmiste etenduste kohta.