Eesti omanäoliseim mustkunstnik Kevinski

15 aastat kogemust. Üle 1000 etteaste. Täiuslikkuseni lihvitud kaasaegse mustkunsti tipptase.

Küsi pakkumist

Mustkunst

“Kõige kaasahaaravam meelelahutusvorm.”

Keegi ei soovi, et nende sündmus oleks igav ja piinlik. Suurepärane viis peole maagiat ja elevust lisada on kutsuda oma sündmusele mustkunstnik. Kui tihti sa koged midagi võimatut? Näed asju ilmumas, leviteerimas ja õhku haihtumas. Sinu mõtteid loetakse, valikuid mõjutatakse ja tähelepanu juhitakse kõrvale justkui oleksid sattunud ulmefilmi keskmesse. Mustkunst sobib ideaalselt nii firmapidudele, tähtpäevadele, pulmadesse kui ka kõiki teisi koosviibimisi eriliseks muutma. Mustkunstnik pakub peo alguses inimestele kõneainest, loob külaliste seas elevust või on õhtu lõpus üllatuseks.

Mustkunstnik Kevinski

“15 aastat kogemust. Üle 1000 etteaste.”

Mustkunstnik Kevinski

Kevinski ei ole lihtsalt tavaline mustkunstnik, vaid elukutseline elamuslooja, kelle eesmärk on pakkuda vaatajale tõeliselt unikaalset, inspireerivat ja elegantset maagilist kogemust. Sidudes kokku klassikalise silmamoonduse ja inimpsühholoogia, pakub mustkunstnik Kevinski meelierutavat, humoorikat ja kaasaegset meelelahutust tänapäeva publikule. Esitlusele tulevad nii tuntumad illusioonid, mida mustkunstnik etendab uues võtmes, kui ka trikid, mida enne pole nähtud. Unikaalne esinemisstiil ning suur lavakogemus on teinud Kevinski üheks ainulaadseimaks ja nõutuimaks mustkunstnikuks Eestis. Lisaks kodumaale on Kevinski pakkunud kvaliteetset meelelahutust ka Lätis, Leedus, Soomes, Inglismaal ja Austraalias. Astunud üles erinevates telesaadetes, andnud avaliku esinemise ja elamuste loomise alaseid loenguid ning koolitusi ja teinud koostööd artistidega nagu Tommy Cash, Tanel Padar, Winny Puhh, Terminaator ja Getter Jaani.

Mustkunstnik Kevinskile on kõige olulisem, et vaatajad saaksid erilise, uskumatu ja autentse elamuse osaliseks, mis pakuks kõneainest terveks õhtuks ning jätaks teie üritusest ereda mälestuse. Mine kindla peale välja ja kingi oma külalistele kustumatu elamus tellides oma sündmusele mustkunstnik Kevinski!

Kevinski soolo-etendus “Abracadabra” mängis 2020-2021. aastal kokku 69 korda. Etendus oli ülipopulaarne ning kõik kuupäevad olid viimse kohani välja müüdud.

Kutsu Kevinski esinema
Muuda oma sündmus meeldejäävalt maagiliseks!

Kliendid

"Usaldatud tipptegijate poolt."

Mustkunstnik Kevinski on esinenud pea igale suuremale ettevõttele Eestis. Loendamatudel sünnipäevadel ja juubelitel, kümnetes pulmades ning teeb aktiivselt koostööd kõikide tuntumate üritusturundusagentuuridega. Mine kindla peale välja ja kingi oma külalistele kustumatu elamus tellides enda üritusele mustkunstnik Kevinski!

Mustkunstnik Kevinski kliendid

Programmid

“Rätsepatööna valmistatud sinu sündmuse jaoks.”

Kõik programmid luuakse vastavalt ürituse eripärale, et pakkuda põnevust igale pealtvaatajale. Tasu sõltub publiku suurusest, asukohast, esinemise vormist ja kestusest, mille põhjal koostab Kevinski just teile sobiva programmi. Mustkunstnik Kevinski esineb nii eesti kui ka inglise keeles.

Firmapeod

Etteaste sobib ideaalselt nii pidulikumale vastuvõtule meeleolu looma kui ka suvepäevadele publikut lõbustama. Kaasates võimalikult palju inimesi, on see humoorikas, vahetu ning palju kõneainet tekitav programm suurepärane valik nii üritusel “jää lõhkumiseks” kui ka üllatuseks õhtu teises pooles. Etteastes on võimalik kaasata ettevõtte nime, logo või teisi detaile.

Tähtpäevad

Olgu tegu juubeli, sünnipäeva või mõne muu erilise koosviibimisega, meelelahutus on iga peo lahutamatu osa. Murdes jää inimeste vahel ja pakkudes kõneainet terveks õhtuks, on mustkunst suurepärane viis muuta oma pidu maagiliselt meeldejäävaks. Etteaste on vahetu, lõbus ja sellesse kaasatakse ka külalised.

Pulmad

Muinasjutulises õhkkonnas läbiviidav etteaste sisaldab maitsekat huumorit ja esmaklassilist repertuaarivalikut. Programmi kaasatakse ka pulmakülalised ning soovi korral demonstreerib mustkunstnik nähtamatut sidet pruudi ja peigmehe vahel. Soovi korral on võimalik läbi viia ka nime kaotamine.

Rahva seas

Seltskonnast seltskonda liikuv mustkunstnik tekitab peoliste seas elevust ning loob õhtusse salapära. Külalised kogevad otse oma silme all uskumatuid illusioone ning näevad aastaid treenitud käteosavust. Sobib ka lavaetteaste lisana.

Eriprojektid

Sul on idee, mis jääb väljapoole tavapiire? Soovid ellu viia midagi erakordset? Võta ühendust ja muudame võimatu võimalikuks!

Kontakt

“Kingi oma inimestele võimalus kogeda midagi uskumatut!”

Küsi pakkumist kasutades kontaktvormi või saates e-kiri aadressile . Palun ära märkida, mis üritusega on tegu, toimumisaeg, asukoht ja orienteeruv publiku suurus. Vastame 24 tunni jooksul.